Навіть керівник одного зі столичних банків вкрав у вкладників 70 млн гривень

банки

Служба безпеки України підозрює колишнього керівника київського банку у махінаціях з цінними паперами на 70 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

“Співробітники Головного управління СБУ в Києві та Київській області завершили документування злочинної діяльності колишнього керівника одного зі столичних банків”, – сказано в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що протягом декількох місяців “ділок”, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснював махінації з цінними паперами банку, чим завдав йому збитків на суму понад 70 млн гривень.

Зокрема, на період введеної Національним банком України в цій фінансовій установі тимчасової адміністрації підозрюваний продав облігації внутрішньодержавної позики, що належать банку, за вартістю, заниженою в декілька десятків разів.

Досудовим слідством зібрано достатню доказову базу, необхідну для залучення колишнього банкіра до кримінальної відповідальності.

Йому заочно пред’явлено повідомлення про вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу.

Підозрюваного оголошено в загальнодержавний розшук.

Правда України

leave a reply:

Discover more from PUBLIC TRUTH

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading